Wednesday, 17 August 2016

Weekend w Kornwalii- Godrevy Lighthouse/ Weekend in Cornwall - Godrevy LighthouseZaczynam wielkie spamowanie zdjęciami z regionu, w którym kompletnie się zakochałam. Co z tego, że nawet w środku lata, pogoda była średnia - Kornwalia jest przepiękna. Myślałam, że po australijskich cudach natury mało co mnie zachwyci, ale na szczęście tak bardzo się myliłam! W poszczególnych postach postaram się pokazać każdy etap wyprawy, a także pomóc w zaplanowaniu takiej wycieczki.
 Poniżej znajdziecie pierwszy etap naszego weekendowego wypadu - latarnię Godrevy i plażę, na której można spotkać mnóstwo surferów. Widoki były warte stania w dwugodzinnym korku. Na lunch pojechaliśmy do pobliskiego miasteczka Hayle, ale muszę przyznać, że nie udało mi się tam zrobić żadnego niesamowitego zdjęcia, więc to chyba dowód, że nie jest obowiązkowym punktem do zaliczenia, gdy mamy mało czasu ;)

I am starting a big spaming with pictures from the region I am totally in love with. And so what if even if the middle of summer the weather is bad - Cornwall is simply beautiful. I thought that after Australian nature, nothing would take my breath away but fortunately, I was mistaken! In the next posts, I would try to show you each step of our trip and also help you with planning.
 Below, you can find the first step of our weekend excursion - Godrevy Lighthouse and the beach which is a perfect surfing spot! The views were worth being stuck in the traffic for two hours. We took our lunch in Hayle, which is the city close to the lighthouse but I didn't manage to take any nice pictures there so I reckon you can skip it if you lack time! ;)

No comments:

Post a Comment